SZÜLÉSZET-NŐGYÓGYÁSZATI OSZTÁLY osztályvezető főorvos

A Tolna Vármegyei Balassa János Kórház pályázatot hirdet Szülészet- nőgyógyászati Osztály osztályvezető főorvosi munkakörbe.

Munkaköri feladatok:

Járó és  fekvőbeteg osztály vezetése, a magas színvonalú szakmai működés biztosítása mind orvosi, mind szakdolgozói területen. Orvosok tevékenységének szakmai irányítása, felügyelete, szakdolgozók esetében szoros együttműködés a vezető ápolóval a biztonságos betegellátás érdekében. Az erőforrásokkal való hatékony gazdálkodás. Az etikai- és munkafegyelem betartásáról, valamint a jogi és a szakmai szabályoknak megfelelő működésről való  gondoskodás. A szervezeti egység munkatársainak szakmai felkészültségének folyamatos biztosítása, a szakképzésben résztvevő rezidensek képzésének szakmai irányítása, felügyelete, mentorálása.

Kapcsolattartás a társszakmákkal és az intézmény menedzsmentjével.

Pályázati feltételek:

• egyetem, orvosi diploma, szakorvosi szakvizsga (szülész- nőgyógyász szakorvos),
  • szakorvosi gyakorlat,
  • büntetlen előélet,
  • munkaköri egészségügyi alkalmasság,
  • érvényes működési engedély.

Előnyt jelent:

Klinikán szerzett szakmai tapasztalat.

• Vezetői tapasztalat (legalább 5 év),
  • Tudományos tevékenység, minősítés,
  • További releváns szakvizsga.

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

• analizáló és szintetizáló gondolkodás,
  • fejlett és magas szintű interperszonális készség,
  • magas szintű képzési készség,
  • fejlett kommunikációs készség,
  • változásokhoz való gyors alkalmazkodó képesség, rugalmasság.

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: határozatlan, teljes  munkaidő (heti 40 óra).

Állás tervezett betöltésének időpontja: sikeres pályázat esetén azonnal.

Illetmény és juttatások: a határozatlan idejű egészségügyi szolgálati jogviszonyban az illetmény megállapítására és a juttatásokra az egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény rendelkezései az irányadók.

Jelentkezéshez csatolandó:

• részletes szakmai önéletrajz,
  • a vezetésre vonatkozó szakmai koncepció és elképzelés,
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • tudományos tevékenységek jegyzése,
  • hozzájárulási nyilatkozat, hogy a jelentkezésben foglalt adatok közölhetők harmadik személlyel és a jelentkezésben foglalt személyes adatainak a felvételi eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul,
  • referencia amennyiben rendelkezik vele

Pályázat benyújtásának módja:

• elektronikusan: humanpolitika@tmkorhaz.hu címre.
  • postai úton: papír alapon 1 eredeti és egy másolati példányban.
  • Tolna Vármegyei Balassa János Kórház 7100 Szekszárd, Béri Balogh Ádám u. 5-7. a borítékra kérjük ráírni: „szülészet-nőgyógyászat osztályvezető”

Pályázatról bővebb felvilágosítást ad:

• Kis Zoltán főigazgató
  • tel: 06-74/501-600

Pályázat benyújtási határideje: 2024.09.27.